Комунальний заклад загальної середньої освіти
«ЛІЦЕЙ ПЕТРОПАВЛІВСЬКИЙ»

КЗЗСО «Ліцей Петропавлівський»

Students in Classroom

СТАТУТ ЗАКЛАДУ

Комунальний заклад загальної середньої освіти «Ліцей Петропавлівський» Борщагівської сільської ради Бучанського району Київської області (далі - Заклад) є закладом  повної загальної  середньої освіти, утворений шляхом перейменування Петропавлівсько-Борщагівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів, та є її правонаступником.

Заклад у своїй діяльності керується Конституцією України, законами України «Про освіту», «Про повну загальну середню освіту», іншими законодавчими актами України, постановами Верховної Ради України, актами Президента України, прийнятими відповідно до Конституції та Законів України, постановами Кабінету Міністрів України, Положенням про ліцей,

затвердженим постановою Кабінету Міністрів України від 11 жовтня 2021 року № 1062, наказами Міністерства освіти і науки України, Департаменту  освіти і науки Київської обласної державної адміністрації, рішеннями відділу освіти, культури, молоді та спорту Борщагівської сільської ради, цим Статутом.

Статут.jpg

ЛІЦЕНЗІЯ ЗАКЛАДУ