Teenage Students Raising Hands

ВИХОВНА РОБОТА ЗАКЛАДУ

В ліцеї працює Рада профілактики правопорушень (РПП), на засіданнях якої розглядаються звернення від здобувачів освіти, педагогічних працівників, батьків щодо організаційних, побутових та питань, пов'язаних з освітньою та виховною діяльністю закладу.

Батьки, учні та педагоги можуть звертатися до РПП ліцею в письмовій формі, надіславши заяву на ім'я директора. РПП розглядає усі запити у встановленому порядку та обов'язково знаходить шляхи вирішення.

Постановка учнів на внутрішній облік спрямована на удосконалення роботи по профілактиці правопорушень, посилення соціального і правового захисту дітей, створенню системи роботи з учнями, які вчинили злочин або схильні до їх вчинення.

Постановка на внутрішній облік носить виключно профілактичний характер та є підставою для проведення індивідуальної профілактичної роботи в межах компетенції навчального закладу.

Для ліцею важливо, щоб окрім знань заклад зміг забезпечити комфортні психологічні умови для кожного з учасників освітнього процесу та дотримання прав дітей. Згідно з наказом МОН від 28.12.2019 №1646 розроблений алгоритм дій у випадку булінгу або підозру щодо нього.

Нажаль, в ці часи учнів всієї країни об'єднує один біль - війна. І про нього не можна мовчати. Діти задають питання, на які, іноді, важко знайти відповідь. Пропонуємо рекомендації та правила, яких слід дотримуватись при розмові з дітьми про війну.