День захисту дітей

До Міжнародного дня захисту дітей у Ліцеї Петропавлівському відбулося яскраве дійство: "Пані Веселка запршує всіх!". Під час свята учні 1-4 класів кольоровими барвами розфарбували подвір'я ліцею своїми яскравими костюмами.

На честь завершення навчання випускники 4-х класів вітали молодших друзів віршами, піснями і танцювальними номерами.

Пані Веселка запросила своїх гостей до творчих майстерень, де запропонувала різноманітні розваги на будь-який смак: малюнки крейдою, аквагрим, глітер-тату, образотворча студія "Воїну ЗСУ", студія "Квітка мрії", витинанка "Голуб миру", святкова фотозона.

Також діти показали пані Веселці свою спритність, швидкість та командний дух під час літніх спортивних естафет.

УРА!!! КАНІКУЛИ!

Бажаємо дітям міцного здоров'я,

яскравих вражень, сонячних днів і мирного неба!

До зустрічі у новому навчальному році!