pborschagivka

Тиждень безпеки руху

З 15 по 19 листопада 2021р.у нашому навчальному закладі пройшов другий етап щорічного Тижня безпеки руху.

До школи були запрошені представники патрульної служби Київської області, які провели з учнями початкової школи бесіди та інструктажі щодо безпеки руху.

Шкільним бібліотекарем Пурик Л. була організована виставка літератури для дітей щодо правил поводження на вулиці.

Учні 5-х класів активно взяли участь в онлайн виставці малюнків на тему

"Дорожній рух та знаки для пішоходів".

З учнями середньої та старшої ланки класними керівниками були проведені онлайн виховні години " Безпека руху".

Інформація про підсумки проведення другого етапу щорічного Тижня безпеки дорожнього руху.

Вчителями початкової школи були проведені відкриті заходи з елементами гри та діалогів на тему безпеки руху: "Більше знаків знаєш- лихо оминаєш"( 2 клас, вчитель Пурик І.), " Подорож до Країни дорожніх знаків" (2клас, вчитель Янович М.).

На 1 поверсі школи, шкільним бібліотекарем Пурик Л. була організована виставка літератури щодо правил дорожнього руху.

До нашого закладу була запрошена патрульна служба Київської області, представники якої провели бесіди та інструктажі з учнями початкової школи щодо безпеки руху.

Учні 5-х класів взяли активну участь в онлайн виставці малюнків на тему: "Правила дорожнього руху".

З учнями середньої та старшої школи були проведені онлайн виховні години "Безпека руху".