ХХІV Міжнародний конкурс з української мови ім. П. Яцика

Конкурс знавців української мови імені Петра Яцика покликаний підвищувати престиж української мови, щороку вдосконалювати знання рідної мови. Конкурс був ініційований бізнесменом і меценатом із Канади Петром Яциком, який народився в Україні, та виїхав на Захід.

Мета конкурсу – це не пошук лінгвістичних геніїв, а масовість учасників, патріотичне виховання і будівництво української нації. Мова не просто засіб спілкування, а ще і засіб впливу, засіб виховання патріотизму. Участь у конкурсі - це досвід, стимул працювати, навчатися далі і вивчати рідне слово.

Традиційно цього року в нашому ліцеї проходив І етап Міжнародного конкурсу знавців української мови імені Петра Яцика. У конкурсі брали участь учні 3- 4 класів.

Перед початком роботи діти прослухали інформацію про ініціатора цього конкурсу, бізнесмена і мецената із Канади Петра Яцика.

За результатами були визначені переможці:

3 клас І місце - Кривоножко Катерина 30б.

ІІ місце - Кримаренко Дмитро 29б.

ІІІ місце - Потапов Кирило 23б., Соколенко Діана 23б.

4 клас І місце - Войтович Вікторія 34б.

ІІ місце - Кулик Артемій 33б., Вишняк Єгор 33б.

ІІІ місце - Олійник Дмитро 29б., Яновська Кароліна 29б.

124 перегляди