Суперсильний тиждень математики та інформатики

У період з 5 по 9 дютого 2024 року в школі проходив Тиждень математики та інформатики. Протягом цих днів учні мали унікальну можливість взяти участь у заході "Моя суперсила - безпека в Інтернеті", спрямованому на розширення їхніх знань про правила онлайн-безпеки, та до кого можна звернутися, якщо стали жертвою певних ризиків в Інтернеті. Захід був не тільки корисними для навчання, але й веселим та захоплюючим.

Тиждень математики та інформатики став успішною ініціативою, яка сприяє розвитку цифрової грамотності та зацікавленості учнів у світі інформаційної безпеки.

Також слід відзначити учнів 10-х та 11-х класів, Саламатіна Максима, Мельниченко Микиту, Семиволос Поліну, Драбу Анастасію, Попову Вікторію, Семенова Валерія та Поночовного Івана, які познайомили учнів початкової ланки з правилами безпечного користування Інтернетом.