Прийом документів до 1-го класу розпочався!

Розпочався прийом документів до 1 класу на новий 2023/2024 навчальний рік.

Документи на прийом дітей подають особисто батьки або особи, які їх замінюють.

1.

Один із батьків має заповнити заяву визначеного зразка та надати згоду на обробку персональних даних -> ЗАВАНТАЖИТИ ЗАЯВУ Після завантаження, заяву потрібно заповнити та принести до ліцею в складі пакету документів.

2.

Пакет документів:

1. Копія свідоцтва про народження дитини. Обов’язкова умова: 6 років – на 01.09.2023 р.

2. Оригінал медичної довідки Форма № 086-1/о (містить інформацію про результати медичного огляду та рекомендації щодо занять фізичною культурою).

3. Оригінал або копія картки щеплень дитини.

4. Копія паспорта та ідентифікаційного коду одного з батьків.

5. Копію документа одного з батьків для підтвердження місця проживання чи реєстрації в с. Петропавлівська Борщагівка (згідно розпорядження "Про закріплення території обслуговування")

3.

Інші документи, при наявності соціальних статусів (ВПО, багатодітна родина, сирота, напівсирота, тощо):

6. Копії документів. що підтверджують право дитини на пільги.

Якщо ви підготували всі потрібні документи, подати їх до ліцею потрібно особисто, відповідно графіку прийому документів.

Адміністрація ліцею просить подавати достовірні документи. У разі їх некоректності (не підтверджене місце проживання, дитині на 01.09.2023р. не виповнилося 6 років, тощо), дитина до ліцею може бути не зарахована.

Списки дітей про попереднє зарахування до 1-го класу будуть оприлюднені на сайті ліцею 02.06.2023 р.

Відповідно до:

1 072 перегляди