Конкурс знавців української мови

Конкурс знавців української мови імені Петра Яцика покликаний підвищувати престиж української мови, щороку вдосконалювати знання рідної мови. Участь у конкурсі - це досвід, стимул працювати, навчатися далі і вивчати рідне слово. Традиційно цього року 23 листопада в нашому ліцеї проходив І етап Міжнародного конкурсу знавців української мови імені Петра Яцика. У конкурсі брали участь учні 3-11 класів.

Перед початком роботи діти прослухали інформацію про ініціатора цього конкурсу, бізнесмена і мецената із Канади Петра Яцика, який народився в Україні, а на Захід виїхав після Другої світової війни. Вперше конкурс знавців української мови відбувся у 2001 році за його кошт. Окрім Міжнародного конкурсу з української мови, Яцик свого часу також став меценатом Українського наукового інституту Гарвардського університету та Канадського інституту українських студій.

Мова не просто засіб спілкування, а ще і засіб впливу, засіб виховання патріотизму.

Конкурс проведений з метою удосконалення навичок майстерного володіння словом, підвищення рівня знань учнів. Членами журі стали:

голова журі – Мазур Л. З.;

члени журі: Артюх В. Ю., Кравчук Н. І., Шведа Л. П., Пурик І. А., Скопенко І. М.

У конкурсі брали участь 27 учнів 3-4 класів. Переможцями конкурсу стали:

3 клас: І місце - Кулик Артемій - 33 бали, 3-А клас, кл. кер. Мазур Л. З.,

ІІ місце - Войтович Вікторія - 32 бали, 3-А клас, кл. кер. Мазур Л. З.,

ІІІ місце - Олійник Дмитро - 29 балів, 3-А клас, кл. кер. Мазур Л. З.;

4 клас: І місце - Пурик Вікторія - 37 балів, 4-В клас, кл. кер. Тодавчич Н. В.,

ІІ місце - Шкаркбура Анастасія - 34 бали, 4-Б клас, кл. кер. Головань І. М.,

ІІІ місце - Залеська Єлизавета - 29 балів, 4-А клас, кл. кер. Лазебник О. О.

Бажаємо їм перемоги у ІІ етапі конкурсу імені Петра Яцика.

Всім учням, хто брав участь, вчителям, батькам дякуємо за співпрацю!