top of page
  • pborschagivka

1939-1945. Пам’ятаємо. Перемагаємо.


Щороку 8 травня Україна разом з європейською спільнотою традиційно вшановує День пам’яті та примирення - увічнення перемоги над нацизмом у Другій світовій війні 1939-1945 років.

У класах Ліцею Петропавлівського були проведені тематичні уроки, виховні години, презентації: чому важливо пам’ятати жертв війни і тих, хто постраждав від бойових дій та окупації їхніх міст і сіл. Війна – це не лише танки, гармати й масштабні бої. Це – долі, мільйони маленьких і великих людських бід, які тривали роками.

На жаль, 75-у річницю цієї Перемоги ми зустрічаємо у тривожний час, коли знову доводиться відстоювати свободу та територіальну цілісність нашої держави, право самостійно вирішувати долю країни і боротися за щасливе майбутнє наших дітей. Останні роки продемонстрували всьому світу, що український народ не втратив мужності та сили і учасники АТО й ЗСУ – гідні нащадки героїв Другої світової війни.

Вічна слава тим, хто не повернувся з війни. Низький уклін і глибока шана ветеранам та тим, хто захищає наш сьогоднішній день і виборює майбутній. Від щирого серця бажаємо вам здоров'я та довголіття. Нехай у ваших серцях ніколи не згасає вогник надії на щасливе майбутнє нашої країни.

1939-1945. Пам’ятаємо. Перемагаємо.

52 перегляди

Comments


bottom of page