top of page
  • pborschagivka

Тиждень фізичної культури і спорту

У нашому навчальному закладі КЗЗСО “ Ліцей Петропавлівський” з 11 по 15 вересня пройшов Тиждень фізичної культури і спорту, який був присвячений Дню фізичної культури і спорту України.


Мета проведеного тижня: поширити ідеї олімпійського руху в Україні, активізувати фізкультурно-масову роботу, формувати в дітей мотивацію до здорового способу життя, виховувати учнів на гуманістичних ідеалах олімпізму, розвивати фізичні якості, а саме: швидкість, силу, спритність, витривалість.

Завдяки чудовій організації дійства вчителями фізичної культури та підтримці дирекції ліцею, діти із задоволенням брали участь у різноманітних змаганнях.

Учні старшої ланки змагались у мінітурнірі з баскетболу. Для учнів початкової ланки були проведені цікаві руханки та спортивні веселі перерви.

Протягом тижня учні нашого закладу брали активну участь у різноманітних рухливих естафетах та змаганнях. Серед учнів 8 класів був проведений Олімпійський турнір, на якому діти продемонстрували свою згуртованість, дружбу, спортивні здібності. Переможцем визнали 8-Б клас. Вітаємо!

Всі учасники отримали багато позитивних емоцій та гарний настрій.

Тиждень був насичений та змістовний.

84 перегляди

Comments


bottom of page