Радіодиктант національної єдності
- 31 жовт. 2025 р.
- Читати 1 хв
27 жовтня відбувся щорічний радіодиктант національної єдності. Цього року текст «Треба жити!» написала письменниця Євгенія Кузнєцова, його читала акторка Наталія Сумська.
Ліцеїсти нашого закладу долучилися до написання диктанту.











