top of page

”Пані Веселка”

  • 2 черв.
  • Читати 1 хв

У початкових класах ліцею відбувся заключний концерт ”Пані Веселка”, який став яскравим підсумком творчої роботи учнів та вчителів протягом навчального року.

Кожен колір веселки символізував радість, дружбу, доброту та дитячі таланти. Учні взяли активну участь у цікавих конкурсах, творчих виступах.

Свято подарувало всім присутнім гарний настрій, позитивні емоції та незабутні враження.


 
 
bottom of page