• pborschagivka

Конкурс знавців української мови

Конкурс знавців української мови імені Петра Яцика покликаний підвищувати престиж української мови, щороку вдосконалювати знання рідної мови. Участь у конкурсі - це досвід, стимул працювати, навчатися далі і вивчати рідне слово. Традиційно цього року 23 листопада в нашому ліцеї проходив І етап Міжнародного конкурсу знавців української мови імені Петра Яцика. У конкурсі брали участь учні 3х класів.

Перед початком роботи діти прослухали інформацію про ініціатора цього конкурсу, бізнесмена і мецената із Канади Петра Яцика, який народився в Україні, а на Захід виїхав після Другої світової війни. Вперше конкурс знавців української мови відбувся у 2001 році за його кошт. Окрім Міжнародного конкурсу з української мови, Яцик свого часу також став меценатом Українського наукового інституту Гарвардського університету та Канадського інституту українських студій.

Мова не просто засіб спілкування, а ще і засіб впливу, засіб виховання патріотизму.